Spolupráce se značkou LELO byla ukončena.
LELOi AB změnilo negativně politiku ke svým obchodníkům a k zákazníkům.
Široký výběr erotických pomůcek naleznete na značkovém eshopu Sexshopik.cz. Výdejna Bystrá 761/10, Praha 9.

Odpovědnost vůči životnímu prostředí

Naše kvalita se vyznačuje poctivým zpracováním materiálů a řemeslné zručnosti při jejich montáži a provedení. Použité suroviny a součásti, které jsou v souladu s CE a RoHs standardy, jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě a jakosti. Materiály neobsahují ftaláty a žádné toxické látky. Všechny LELO produkty jsou navrženy s dlouhou životností. Naši designéři a inženýři se snaží nalézt nejlepší cestu, jak maximalizovat životnost a úsporu energie, aby vyvíjené produkty byly šetrné k životnímu prostředí a zanechávaly na něm minimální vliv. Tento přístup zaručí, že z produktů značky LELO budete mít opakované potěšení. Výroba LELO závodů neustále zdokonaluje svoje procesy, které snižují spotřebu materiálů, energie, vody a výstupu CO2. Naši dodavatelé jsou zavázány dodržovat jednotný etický kodex obsahující rovné pracovní podmínky, zdraví zaměstnanců, bezpečnost práce a odpovědnost.

V každé zemi, v níž působíme, jsme v souladu se zákony o životním prostředí a energetickými normami. V případě, že jsou zákony s nižší odpovědností vůči životnímu prostředí nebo žádné předpisy neexistují, dodržujeme legislativu USA a EU.

Výrobky jsou v souladu s ujednáním WEEE, které si klade za úkol snižovat množství produkovaného odpadu. LELO se připojilo k celosvětové iniciativě, aby se snížil rozdíl mezi vytvářenými produkty, které mají výrazně menší dopad na životní prostředí. Jako globální společnost se zavazujeme ke společenské odpovědnosti u všech našich zařízení a provozů. Snažíme se udržovat kulturu integrity, kvalitu a bezpečné výrobky, abychom Vám mohli poskytnout potěšení, výjimečný design a styl.

Mapa webu