Spolupráce se značkou LELO byla ukončena.
LELOi AB změnilo negativně politiku ke svým obchodníkům a k zákazníkům.
Široký výběr erotických pomůcek naleznete na značkovém eshopu Sexshopik.cz. Výdejna Bystrá 761/10, Praha 9.

Masážní svíčka LELO Hruška a cedrové dřevo 150 gr

Produkt je vyprodán nebo skončil

Masážní svíčka LELO je erotizující svíčka, která při zapálení provoní celou místnost, a její roztavený vosk použijete na masáž jakékoliv části těla. Masáž teplým olejovým voskem prohřeje kůži a provokující aroma se vám vpije do pokožky, takže se budete cítit několik desítek minut úžasně. Lelo svíčky jsou vyrobeny z kvalitního přírodního sójového vosku, bamackého másla a oleje z meruňkových jader.

Masáž těla navíc navodí relax a rozproudí krev v celém těle, příjemné pocity a sounáležitost obou partnerů při vzájemné masáži pak vyústí v milostné spojení. Složení svíček bylo navrhnuto, tak aby vyživovalo a hydratovalo pokožku, navíc Vám dodá i vitamín E.

Celková doba hoření je až 36 hodin

LELO candle/svíčka je k dispozici následujících třech vůních:

  • černý pepř a granátového jablka
  • hruška a cedrové dřevo
  • vanilka a kakao
Černý pepř a granátového jablka

Popis vůně a vlastnosti: Svěží, ovocná a trochu pikantní, vůně granátového jablka s aromatickými prvky černého pepře.

Hruška a cedrové dřevo

Popis vůně a vlastnosti: Vůně je lehká a svěží jako lehký vánek při surfování v moři s nádechem cedrového dřeva s kombinací hruškového arómatu.

Cedr je neopadavý jehličnatý strom z čeledě borovicovitých. Strom je rozšířen na blízkém východě ve státech jako je Turecko, Libanon nebo Kypr.

Vanilka a kakao

Vůně je bohatá, krémová a hedvábně hladká. Uspokojí ti, kteří mají rádi sladší chuť vanilky v kombinaci vůně kakaového krému.

Velikost balení 150 gramů.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

16 výdejních míst & 98 poštomatů

Nechcete se vázat na kurýra nebo Českou poštu? Využijte možnosti si vyzvednout zásilku kdykoliv - 24 hodin denně ve Vámi vybraném poštomatu.

Vyzvedněte si objednávku v profesionální sítí Uloženka. Za osobní odběr zaplatíte od 0 Kč. Zásilka je uložena až 14 dní.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

Mapa webu