Spolupráce se značkou LELO byla ukončena.
LELOi AB změnilo negativně politiku ke svým obchodníkům a k zákazníkům.
Široký výběr erotických pomůcek naleznete na značkovém eshopu Sexshopik.cz. Výdejna Bystrá 761/10, Praha 9.

LELO Sutra pouta

1 699 Kč původně: 1 999 Kč  (ušetříte 16%)
Barva: Červená ihned k odběru poslední 2-3 ks
Oficiální prodejce v ČR od 2007
    U produktu je doprava zdarma

LELO Sutra pouta jsou z řady doplňků pro bondáž a SM od firmy LELO. Pouta jsou něžným nástrojem pro hru na nadvládu a kapitulaci. Lelo Sutra jsou speciální pouta se širokými manžetami. Jako u všech svých výrobků, i u těchto pout je design a kvalita materiálů na prvním místě. Kombinace 100% čistého vytkávaného hedvábí a luxusní semišové manžety z jemné kůže, která jemně obemkne vaše zápěstí nebo kotníky a dovolí vám prožívat skvělé pocity ze spoutání.

Lelo Sutra dodají vaší ložnici nový rozměr i smyslné fantazie netradičních her. Kombinace hedvábí s typickou Lelo výšivkou žakárského typu se stylovým kovovým řetězem vám plně dovolí klid pro vaše zkoumání a nejvyšší fantazie, které s touto luxusní pomůckou jistě plně využijete.

Rozměry manžet cca 15 x 7,2 cm.
Délka řetězu se stuhou 18,5 cm.
Materiál 100% hedvábí, kvalitní jemná kůže, ocelový pokovený řetěz bez obsahu niklu.
Barva: černá, červená, fialová.

Luxus snoubící se s elegancí a neobvyklý design přinesl do světa sexu nový rozměr. Díky proslulému skandinávskému designu značka LELO dokázala, že všechny její produkty si u žen získali jednoznačný obdiv a uznání, ženy si tyto výrobky pořizují stejně jako ostatní doplňky, například šperky, oblečení, kabelky. Lelo je šperkem v erotických pomůckách.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

16 výdejních míst & 98 poštomatů

Nechcete se vázat na kurýra nebo Českou poštu? Využijte možnosti si vyzvednout zásilku kdykoliv - 24 hodin denně ve Vámi vybraném poštomatu.

Vyzvedněte si objednávku v profesionální sítí Uloženka. Za osobní odběr zaplatíte od 0 Kč. Zásilka je uložena až 14 dní.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

Mapa webu