Spolupráce se značkou LELO byla ukončena.
LELOi AB změnilo negativně politiku ke svým obchodníkům a k zákazníkům.
Široký výběr erotických pomůcek naleznete na značkovém eshopu Sexshopik.cz. Výdejna Bystrá 761/10, Praha 9.

LELO Luna Luxe Gold

Produkt je vyprodán nebo skončil

LELO Luna Luxe jsou venušiny kuličky vyrobeny z 20-ti karátového zlata s ručně vyleštěným povrchem. LELO Luna Luxe doplňují luxusní exkluzivní řadu erotických pomůcek. Majitelce přinese nejluxusnější potěšení na světe.

Venušiny kuličky Vám poskytnou nejluxusnější zážitek na světě, který nezná hranic. Použitý materiál Vám garantuje 100% hypoalergenní vlastnosti a prožitek především díky hladkému povrchu. Zlato vyniká především svojí tepelnou vodivostí a odolností vůči korozi. Při použití se vibrátor velmi rychle zahřeje na lidskou teplotu a tím bude poskytovat maximální vzrušení. Uvnitř venušiných kuliček je uložena menši tvrdá poskytující jemnou stimulaci při pohybu. Obě kuličky jsou uloženy v silikonovém dvojvěnečku. Po aplikaci lubrikačního gelu se vyleštěný povrch stává nekonečně kluzký a velice příjemný.

Materiál:
  • kuličky - 20-ti karátové zlato,
  • dvoj věneček: lékařský silikon.
Příslušenství obsahuje:
  • návod,
  • luxusní dárkovou dřevěnou krabičku,
  • saténový sáček pro uložení.
Barva: Zlatá.
Velikost:
  • délka 89 mm,
  • šířka 35 mm,
  • tloušťka 16 mm,
  • hmotnost 47 gramů.

Zvláště doporučujeme LELO lubrikační gel.

Údržba:

Po použití doporučujeme vibrátor omýt vodou a ošetřit LELO Antibakteriálním čistícím sprejem.

Zajímavost: LELO je švédská společnost založená v roce 2003, která se věnuje návrhu a vývoji luxusních a elegantních produktů pro potěšení smyslů. Cílem návrhářů je vytvoření výrobků, které spojují soudobou eleganci, luxusní vzhled a maximální funkčnost. Předsevzali si bourat tabu a stírat předsudky spojené s běžnými erotickými pomůckami. Chtějí probudit vášeň a vzrušení u obou partnerů. LELO se snaží nabídnout dostupné výrobky v nejvyšší kvalitě a s nejvyšší možnou funkčností.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

16 výdejních míst & 98 poštomatů

Nechcete se vázat na kurýra nebo Českou poštu? Využijte možnosti si vyzvednout zásilku kdykoliv - 24 hodin denně ve Vámi vybraném poštomatu.

Vyzvedněte si objednávku v profesionální sítí Uloženka. Za osobní odběr zaplatíte od 0 Kč. Zásilka je uložena až 14 dní.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

Mapa webu