Spolupráce se značkou LELO byla ukončena.
LELOi AB změnilo negativně politiku ke svým obchodníkům a k zákazníkům.
Široký výběr erotických pomůcek naleznete na značkovém eshopu Sexshopik.cz. Výdejna Bystrá 761/10, Praha 9.

Lubrikační gel LELO 150 ml

Produkt je vyprodán nebo skončil

LELO lubrikační gel je speciálně navržen pro zvýšení komfortu a potěšení z intimního prožitku. Tento dlouhotrvající lubrikační gel na vodní bázi s přísadou s aloe vera je vhodný pro použití v téměř každé situaci. Je naprosto bez zápachu a nezanechává žádné mastné skvrny. Díky aloe vera a hydratačním složkám, je lubrikační gel velmi šetrný a vhodný i pro citlivější pokožku. Neobsahuje žádné parabeny ani glyceriny.

LELO lubrikační gel je základní lubrikant s vodním základem, speciálně vyroben pro dlouhotrvající zvlhčení sliznic nebo pokožky při všech vašich intimních momentech. Stylový lubrikační gel vám dovolí dostatečně příjemně a bezpečně používat se všemi produkty Lelo nebo s ostatními erotickými pomůckami.

LELO lubrikační gel vám nabídne příjemné pocity, které ve své ložnici vždy rádi uvítáte a vaše intimní hrátky tak ještě více zkvalitníte.

Lubrikační gel LELO Personal Moisturizer přidá kluznost na každé místo, kde si jen budete přát. Lubrikační gel bude zvyšovat vaše potěšení déle a stále. Je dodáván v praktickém balení, které je ideální na cestování.

Způsob použití:
naneste požadované množství lubrikačního gelu na oblast genitálií. Možnost opakovaného použití. Skladujte na chladném a suchém místě. Nenahrazuje antikoncepci. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Objem balení: 150 ml.

Složení: Aqua, Propylen Glycol, Aloe, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Potassium Sorbate,Panax ginseng extrakt, Guarana extract, Avena Sativa extract, Polysorbate-20, Aspartame, Polyqaternium-5, PEG-45M Citric Acid.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

16 výdejních míst & 98 poštomatů

Nechcete se vázat na kurýra nebo Českou poštu? Využijte možnosti si vyzvednout zásilku kdykoliv - 24 hodin denně ve Vámi vybraném poštomatu.

Vyzvedněte si objednávku v profesionální sítí Uloženka. Za osobní odběr zaplatíte od 0 Kč. Zásilka je uložena až 14 dní.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

Mapa webu