Spolupráce se značkou LELO byla ukončena.
LELOi AB změnilo negativně politiku ke svým obchodníkům a k zákazníkům.
Široký výběr erotických pomůcek naleznete na značkovém eshopu Sexshopik.cz. Výdejna Bystrá 761/10, Praha 9.

Luxusní sada LELO Dare Me Pleasure

Produkt je vyprodán nebo skončil

LELO Dare Me Pleasure Set je luxusní sada, která přináší to nejúžasnější potěšení pro oba partnery. Sada obsahuje:

1. Lelo Luna Noir jsou elegantní světově nejprodávanější venušiny kuličky, které slibují neodolatelné potěšení během předehry i mimo ní. Tyto venušiny kuličky jsou složené ze silikonového dvojvěnečku, do kterého jsou vloženy dvě plastové kuličky transparentní a uvnitř nesou tvrdé kuličky, které jim udávají jemné vibrace při pohybu. Plastové kuličky můžete ze silikonu vysunout, může tak být nošena pouze jedna kulička nebo obě kuličky najednou.

2. Lelo Etherea Silk Cuffs jsou jemná, tkaná hedvábná pouta pro potěšení ze svazování, můžete spoutat svého miláčka něžně a přitom pevně, aby se nemohl vyvléknout. Široký lem pout i mašle jsou velice pohodlné, nezpůsobí žádné otlaky a vaše spoutání bude velice příjemné i něžné. Jen ženy vědí, jak jemné a něžné je hedvábí.

3. LELO Sensua důtky neboli více pramínkový bičík je oblíbenou pomůckou pro všechny, kteří se chtějí nechat potrestat. Důtky jsou z jemných kožených pramínků se semišovou úpravou. Jako stylový výrobek z kolekce od firmy LELO mají i tyto důtky svůj osobitý design, rukojeť je z tmavého akrylu, doplněná ocelovým leštěným kroužkem a kuličkou na konci rukojeti.

Barva: celá sada je laděna do černé barvy.

Materiál:
  • Lelo Noir: 100% lékařský silikon/ABS plast
  • Lelo Ethera: hedvábí z jedné strany, z druhé jemná kůže.
  • Lelo Sensua: kůže (semiš), akryl, ocel.
Balení obsahuje:
  • Luxusní dárkovou krabičku.
  • Venusšiny kuličky LeLo Noir.
  • Hedvábná pouta Lelo Ethera.
  • Důtky Lelo Sensua.
  • Černý saténový sáček na uložení venušiných kuliček.

Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje. Doporučuje se používat Lubrikační gel LELO jehož složení je na vodní bázi.

Údržba:

Po použití doporučujeme vibrátor omýt vodou a ošetřit LELO Antibakteriálním čistícím sprejem.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

16 výdejních míst & 98 poštomatů

Nechcete se vázat na kurýra nebo Českou poštu? Využijte možnosti si vyzvednout zásilku kdykoliv - 24 hodin denně ve Vámi vybraném poštomatu.

Vyzvedněte si objednávku v profesionální sítí Uloženka. Za osobní odběr zaplatíte od 0 Kč. Zásilka je uložena až 14 dní.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

Mapa webu