Spolupráce se značkou LELO byla ukončena.
LELOi AB změnilo negativně politiku ke svým obchodníkům a k zákazníkům.
Široký výběr erotických pomůcek naleznete na značkovém eshopu Sexshopik.cz. Výdejna Bystrá 761/10, Praha 9.

FAQ

Nemohu spustit moje LELO?

LELO obsahuje mikroprocesor, který může být z důvodů, které jsou nejasné vypnout. Porucha často znemožňuje produkt ovládat. Pokud dojde k tomuto stavu, tak doporučujeme připojit LELO k nabíječce a tím dojde k restartu zařízení. Lelo se poté automaticky vypne. Pokud toto nepomůže a produkt je stále spuštěn, tak prosím odpojte nabíječku a nechte LELO vybít (pro tichy chod zabalte LELO do ručníku). Jakmile je baterie vybitá, zkuste LELO znovu připojit do nabíječky. Pokud produkt začne okamžitě vibrovat, tak bude nejspíše vadný. Vadné zboží prosím vraťte na naši adresu Acebiz s.r.o., třída T. G. Masaryka 1076, 29301 Mladá Boleslav. Nezapomeňte přibalit nabíječku, návod a doklad o koupi. O přijetí reklamace Vás budeme informovat a po schválení Vám zašleme nový produkt.

Mohu používat vibrátory LELO ve sprše nebo ve vodě?

Kromě produktů řady Insignia, které jsou kompletně voděodolné do 1 metru, jsou ostatní LELA jen ochráněny proti stříkající vodě. Ostatní LELA nebyla navržena pro použití ve vodě. Jinak řečeno, LELA kromě řady Insignia, jsou chráněny před stříkající vodou při čistění. Dodržujte přesné instrukce uvedené v manuálu a vyhýbejte se úplnému ponoření či vniknutí vody do DC konektoru nebo okolí tlačítek. Používáním produktu LELO ve vodě, kromě řady Insignie, porušujete obchodní podmínky.

Je zde možnost, aby vibrační LELO bylo úplně tiché, aby LELO vydávalo méně zvuků při vibraci?

Je přirozené, že vibrátory nebo cokoliv kmitajícího vydává zvuky, proto vibrátory nebudou zcela tiché. Navíc každý vibrátor má jiné rozměry a to způsobuje I jiné úrovně přenášení vibrací. Cílem produktu značky LELO je omezit a snížit hluk na minimum použitím nejmodernějších vibračních motůrků. Obecně produkty LELO vydávají hluk menší než 50 dB. Další možností, jak snížit hlučnost, je volba nižší intensity vibraci.

Je bezpečné používat v LELO produkty lubrikační gel na vodní bázi?

LELO nedoporučuje používat silikonové lubrikační gely, které mohou trvale poškodit silikonový povrch. Nejlepší volbou pro použití je lubrikační gel, který je založen na vodní bázi. U vibrátorů LELO nepoužívejte masážní oleje nebo krémy na ruce jako náhražku za lubrikanty. Výjimku pro použití silikonového lubrikačního gelu tvoří vibrátory nebo dilda z řady DELUXE (LELO INEZ, LELO YVA).

Jakou životnost má baterie LELO?

Životnost baterie závisí na jejím použití. Baterie LELO jsou navržený tak, aby vydržely běžet přibližně 4000 hodin. Tato hodnota je srovnatelná s běžnými mobilními telefony.

Proč LELO Iris a LELO Elise nevydrží, tak dlouho jako ostatní produkty?

LELO Iris a LELO Elise je vybaveny dvěma silnými vibračními motorky, které z těchto vibrátorů dělají nejsilnější vibrátory na trhu. Dva motorky na maximální intenzitu spotřebují o mnoho vice energie než jeden, proto se vyčerpání baterie zkracuje.

Jaký je rozdíl mezi LELO LILY a LELO NEA?

LELO LILY a LELO Nea se především liší v použitém materiálu. Skořápka LELO NEA je pokryta vyleštěným plastovým povrchem (ABS plast) a na povrchu je ozdobný květinový motiv. Naopak skořápka LELO Lily je vyrobena z již zmíněného ABS plastu, který je potažen vysoce kvalitním chirurgickým silikonem. LELO LILY je tedy o několik set korun dražší, protože používá lepší materiál. Oba výrobky jsou bezpečné a vyrobené bez ftalátu.

Mapa webu